|
krótko mówiąc Maor jest interesowny... sprzedal się... zobaczył że Izrael pewnie nie zagra w ME i wybrał sobie Polskę... wstyd... straciłem do niego szacunek po czymś takim...szuka transferu do lepszego klubu... szuka większych pieniędzy i przy tym wykorzystuje naszą reprezentacje... zero honoru...
|