Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14173
Stary 21.09.2011, 18:20
chyba tylko debili, sam siędze na E i jakoś nie poczułem siły tego przekazu, na parchów też nie poszedłem
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 21.09.2011 o godz. 18:22.
Odpowiedz cytując