Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14170
Stary 21.09.2011, 18:04
s1mone napisał(a):Wyświetl post
A po co w ogóle prowokować takie bezmyślne dyskusje rodem z 'brodzika intelektualnego'?
Jak chcesz naszym kopaczom zaglądać do łóżka to idź już zbieraj adresy.

Mój ostatni post w tym temacie, bo poziom dyskusji zarył łbem w dno.
Bo po tym jak niektórzy bronią Meliksona (bo jest dobry) zastanawiam się czy jest jakiś temat który by zjednoczył wszystkich tutaj czy jest to już niemożliwe. Na Euro życzę trzy razy 0-3!
Odpowiedz cytując