s1mone napisał(a):

A po co w ogóle prowokować takie bezmyślne dyskusje rodem z 'brodzika intelektualnego'?
Jak chcesz naszym kopaczom zaglądać do łóżka to idź już zbieraj adresy.
Mój ostatni post w tym temacie, bo poziom dyskusji zarył łbem w dno.
|
Bo po tym jak niektórzy bronią Meliksona (bo jest dobry) zastanawiam się czy jest jakiś temat który by zjednoczył wszystkich tutaj czy jest to już niemożliwe. Na Euro życzę trzy razy 0-3!