jaro1985r napisał(a):

|
Ja tylko czekam jak kiedyś wyjdzie ,że u nas w drużynie gra pedał. Jestem strasznie ciekawy do jakiego stopnia ludzie tutaj na forum są tolerancyjni. Boję się ,że gdyby dobrze kopał piłkę to wiele osób by go broniło bo przecież "to nic złego"
|
A po co w ogóle prowokować takie bezmyślne dyskusje rodem z 'brodzika intelektualnego'?
Jak chcesz naszym kopaczom zaglądać do łóżka to idź już zbieraj adresy.
Mój ostatni post w tym temacie, bo poziom dyskusji zarył łbem w dno.