Silvestro napisał(a):

Nie chodzi o sprawy narodowe? To czemu w każdym następnym zdaniu sobie przeczysz?
Rusz i Ty głową i zastanów się nad tym co to jest naród. Obywatelami w naszym kraju są ludzie różnych narodowości jak również wielu grup etnicznych . Dlaczego odbierasz to prawo Maorowi. Zwłaszcza,że miał już polskie obywatelstwo przyjeżdżając do Wisły.
Dla mnie jest żenujące i poniżej wszelkiego poziomu atakowanie w taki sposób najlepszego zawodnika w drużynie.
|
A pod jakim względem Maor jest polakiem według Ciebie? To z żydowską flagą latał na fecie po boisku ..
Poza tym w Polsce mniejszości to niecałe 5% a w kadrze?