Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14164
Stary 21.09.2011, 17:44
P.e.c.h napisał(a):Wyświetl post
A mi wisi czy on jest najlepszy w drużynie czy najgorszy. Wisi mi też w jakiej drużynie, a jezeli już to tym gorzej dla niego, że akurat w mojej.

To, że tzw "Reprezentacja Polski" to jedna wielka farsa, wiadomo nie od dziś. Maor zyskał szacunek, bo pośród fali farbowańców mówił, że czuje się Izraelczykiem i nie korzystał z łatwej możliwości zaistnienia na Euro...
Aż tu nagle...?

Jeżeli to co piszą jest prawdą, to strasznie się ośmieszył.

Wstyd.
Podobnie to odbieram.

Jak Maor przychodził do Wisły to miałem mieszane uczucia. Jednak z czasem przekonałem się do Niego nie dlatego, że dobrze grał. Dlatego, że widać było, że daje z siebie wszystko, walczy na całego, a poza tym wydawało mi się, że ma poukładane w głowie. Rozsądnie się wypowiadał, nie był lanserem. Do tego mówił otwarcie, że czuje się izraelitą i tam ma zamiar grać...

Jeśli cała ta sprawa jest prawdą...to ja nie będę zły na Maora...będę po prostu mocno zawiedziony.

Po raz kolejny życie pokazuje nam, że w obecnej piłce nie ma miejsca na "utożsamianie" się z piłkarzykami...w obecnej piłce rządzi kasa i im wcześniej się o tym przekonamy, tym dla nas lepiej. Po co kolejny raz się rozczarować.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując