Mareq napisał(a):

Historia jest nauczycielką życia , więc dlaczego mam nie sięgać do przykładów z przeszłości(wcale nie tak odległej)?
.
|
Historia uczy,że nic nie uczy. Niestety. Tylko weź pod uwagę,że dzisiejsze czasy ciężko zestawić z innymi.
Mareq napisał(a):

A jak się ma eksploatacja złóż gazu do konkurowania z Chinami , to już nie mam zielonego pojęcia.
Na marginesie , to w ogóle nie wiem na jakiej płaszczyźnie Polska miała by konkurować z Chinami , skoro to nie ta liga i tą ligą nigdy nie będzie.
|
Tani surowiec energetyczny automatycznie przeklada się na konkurencyjność. Resztę sobie dopowiedz.