Silvestro napisał(a):

Dla mnie jest żenujące i poniżej wszelkiego poziomu atakowanie w taki sposób najlepszego zawodnika w drużynie.
|
I co z tego,że jest najlepszy? On grał całe swoje życie dla Izraela więc jest IZRAELCZYKIEM ! Koniec z transferami w reprezentacji