Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14158
Stary 21.09.2011, 17:17
Boze, ktos kto nie czuje sie Polakiem i nie mysli o graniu dla nas(w wielu wywiadach), ktos kto mowi ze jest przedstawicielem innej nacji(w dodatku kilka tyg. wczesniej paraduje z flaga swojej prawdziwej ojczyzny), ktos kto kocha inny kraj i w koncu ktos kto wystepowal w innej kadrze, nie powinien grac w reprezentacji Polski...dotarlo? Nie zalezy to od korzeni czy nabytego obywatelstwa... Przyklady wzorowe i tacy pilkarze powinni u nas grac, to Matuszczyk(od poczatku swojej kariery deklarowal, ze bedzie gral dla Polski) i Smolarek.
Odpowiedz cytując