Wyświetl pojedynczy post
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14157
Stary 21.09.2011, 17:12
raindog napisał(a):Wyświetl post
Jakbyś trochę podziałał rozumem, to zrozumiałbyś, że nie chodzi tu o sprawy narodowe. Problem nie wynika z tego, że "nasza kadra" traci tożsamość narodową, lecz z tego, iż pewne zasady są brutalnie deptane. Obecnie kadra narodowa polski to tylko nazwa, bo nie reprezentuje ona narodu. Innymi słowy mamy do czynienia z absurdem.
Nie chodzi o sprawy narodowe? To czemu w każdym następnym zdaniu sobie przeczysz?
Rusz i Ty głową i zastanów się nad tym co to jest naród. Obywatelami w naszym kraju są ludzie różnych narodowości jak również wielu grup etnicznych . Dlaczego odbierasz to prawo Maorowi. Zwłaszcza,że miał już polskie obywatelstwo przyjeżdżając do Wisły.

Dla mnie jest żenujące i poniżej wszelkiego poziomu atakowanie w taki sposób najlepszego zawodnika w drużynie.
Odpowiedz cytując