|
milosz, skoro nie posiadasz podwójnego obywatelstwa to chyba też gadasz jak ślepy o kolorach, nieprawdaż? Z tym Radoviciem to dałeś do pieca, weszło też by się po nim przejechało, nie mają zawsze racji, ale z reguły obiektywnie krytykują - wszystkich, no może mają trochę więcej litości dla znajomych typu Michniewicz, Niedzielan, ale po nim też z tego co pamiętam jakoś pocisnęli jak zrobił innemu piłkarzowi krzywdę.
|