|
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline
|
#7003

21.09.2011, 16:23
|
sergio napisał(a): 
|
Możesz podac źródło gdzie taką informację przeczytałeś? Wogóle to całe zamieszanie z Melikson i okoliczności gry w reprezentacji ocierają się o śmieszność
|
http://www.sport.pl/euro2012/1,10907..._w_kadrze.html
Cytat:
|
mówi Sport.pl Tomasz Rząsa, dyrektor reprezentacji. - Dziwnie to wyglądało. Agent piłkarza pytał o możliwość gry dla Polski, gdy jego klient jest na zgrupowaniu kadry Izraela - dodaje
|
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|
|