Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7003
Stary 21.09.2011, 16:23
sergio napisał(a):Wyświetl post
Możesz podac źródło gdzie taką informację przeczytałeś? Wogóle to całe zamieszanie z Melikson i okoliczności gry w reprezentacji ocierają się o śmieszność
http://www.sport.pl/euro2012/1,10907..._w_kadrze.html

Cytat:
mówi Sport.pl Tomasz Rząsa, dyrektor reprezentacji. - Dziwnie to wyglądało. Agent piłkarza pytał o możliwość gry dla Polski, gdy jego klient jest na zgrupowaniu kadry Izraela - dodaje
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując