Karamazow napisał(a):

|
nie posiadam , a ty masz?
|
Nie, dzięki Bogu nie ... dlatego go tak skrajnie nie osądzam.
raindog napisał(a):

|
PRZYPOMINAM - MAOR nie mówi po polsku!
|
Król Polski Stefan Batory też (wiem już nie żyje), ...kilku aktualnych reprezentantów w piłce naszej kadry również... Maor w niczym nie jest od nich gorszy (w kwestii znajomości języka polskiego).
Inną kwestia jest co bym chciał (a chciałbym aby wszyscy umieli zaśpiewać Hymn Polski byli szczerze związani emocjonalnie z nasza ojczyzną), a inną kwestia jest to jaki jest współczesny świat w którym liczy się sukces... zwycięstwo za wszelką cenę, no i kto wie może zespół nr 58 czy tam 62 (nie wiem na którym jesteśmy teraz miejscu) jednak wyjdzie z grupy w Euro2012 i będzie w 8-mce, kto wie może...może. Maor ma podwójne obywatelstwo i może wybierać tak to wygląda.