Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14145
Stary 21.09.2011, 15:44
Karamazow (i do innych chętnych do rozstrzelania Maora) a tak z ciekawości zapytam... masz (lub macie) podwójne obywatelstwo ? Czy gadasz (gadacie) jak ślepy o kolorach.
Powtórzę nie podzielam jego ew.decyzji ale ...facet ma podwójne obywatelstwo i kto nie był na jego miejscu to nie powinien go tak łatwo obrażać ... ma chłop problem i tyle. Większość z nas tego nie ma i warto czasem pomyśleć zanim posypią sie kolejne obelgi na Maora.
Ostatnio edytowane przez milosz : 21.09.2011 o godz. 16:07.
Odpowiedz cytując