Karamazow (i do innych chętnych do rozstrzelania Maora) a tak z ciekawości zapytam... masz (lub macie) podwójne obywatelstwo ? Czy gadasz (gadacie) jak ślepy o kolorach.
Powtórzę nie podzielam jego ew.decyzji ale ...facet ma podwójne obywatelstwo i kto nie był na jego miejscu to nie powinien go tak łatwo obrażać ... ma chłop problem i tyle. Większość z nas tego nie ma i warto czasem pomyśleć zanim posypią sie kolejne obelgi na Maora.