1q2 napisał(a):

Urzekła mnie twoja historia a anegdota...normalnie mocne 10/10 - Tylko co to ma do tematu, to chyba nawet ty nie wiesz
Wymyśl coś jeszcze o Kolumbijczykach,Brazylijczykach,Niemcach,Francuzac h....kogo tam jeszcze mamy? Nigeria jeszcze była.
Tak więc uracz nas historiami o pozostałych 'Polakach'
|
Sorry Mosze. Widzę ,że na odcisk nadepnąłem ;-) Jak ci się nie podoba po .... czytasz. Leć dalej. Na Tobie świat się nie skończył ani nie zaczął. Ktoś inny przeczyta i coś może wyniesie jakąś wiedzę. Idź tam sobie Wyborczą poczytaj "o Polakach".
Te wypowiedzi z gazet izraelskich to powód ,żeby bić na alarm. Bo za chwilę się okaże ,że to Polacy są "narodem oprawców" jak to Prezydent Komoruski...Komorowski powiedział... a Żydów wymordowali Polacy.