Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6997
Stary 21.09.2011, 15:37
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Urzekła mnie twoja historia a anegdota...normalnie mocne 10/10 - Tylko co to ma do tematu, to chyba nawet ty nie wiesz
Wymyśl coś jeszcze o Kolumbijczykach,Brazylijczykach,Niemcach,Francuzac h....kogo tam jeszcze mamy? Nigeria jeszcze była.
Tak więc uracz nas historiami o pozostałych 'Polakach'
Sorry Mosze. Widzę ,że na odcisk nadepnąłem ;-) Jak ci się nie podoba po .... czytasz. Leć dalej. Na Tobie świat się nie skończył ani nie zaczął. Ktoś inny przeczyta i coś może wyniesie jakąś wiedzę. Idź tam sobie Wyborczą poczytaj "o Polakach".

Te wypowiedzi z gazet izraelskich to powód ,żeby bić na alarm. Bo za chwilę się okaże ,że to Polacy są "narodem oprawców" jak to Prezydent Komoruski...Komorowski powiedział... a Żydów wymordowali Polacy.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 21.09.2011 o godz. 15:41.
Odpowiedz cytując