No tak bo my żyjemy w kraju gdzie można być największą szmatą byle by zgodnie z prawem to jesteśmy w porząsiu? Powiększ czynsz schorowanej emerytce by się nie wypłacała bo znaleźli się chętni na płacenie większych pieniędzy

śmieszne to trochę, czytając posty kolegów po szalu mam wrażenie jakbym występował w jakiejś zjebanej debacie politycznej gdzie jeden drugiego przekonuje własnymi mądrościami a finalnie każdy każdego ma w dupie.
To że jego matka jest Polką ma gówniane znaczenie skoro przez 26 lat nie nauczył się nawet kaleczyć po polsku, a gdyby nie był tu tylko przejazdem tylko poważnie traktował swoją druga ojczyznę to już by coś umiał nawijać.