Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6994
Stary 21.09.2011, 15:25
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Wyjątek potwierdzający regułę. To jeszcze dobrze ,że Włodek Smolarek go tak wychował. Inne przykłady? Ciężko.

Patrzcie!!! W postach powyżej jest cytat Elego Cohena -" polskie obozy koncentracyjne" to jest mega kur/estwo i brak wiedzy. Żydzi są od małego tak chowani. Później przed odbyciem obowiązkowej służby wojskowej ,po ukończeniu szkoły średniej przywożą ich ci z Mossadu na takie wycieczki po Oświęcimiu-Brzezince , Treblince-Majdanku i cisną tym młodym ludziom ,że to Polacy zrobili. To jest dopiero indoktrynacja po ch/uju. Antysemityzm A co z antypolonizmem. Żyd jak nie ma wokół niego problemu antysemityzmu to sobie go sam stworzy bo bez poczucia zagrożenia on jest chory. Znam paru Zydów i wiem jaka jest ich mentalność. Mili ludzie ale swoje filmy mają. O dziwo bardziej są cięci na Polaków niż na Niemców. Biton do Polski nie chciał przyjść grać. Pewnie się bał ,że go zaraz w stodole ktoś spali. Niestety stereotypy żyją swoim życiem. Szlag mnie trafia jak czytam wypowiedź żydowskiego ignoranta ,który śmie twierdzić ,że obozy koncentracyjne to sprawa w której maczali palce Polacy.

Kiedyś była taka fajna anegdota. Jak Żydzi sp/ierdalali z Rzeszy do USA przed wojną. Jeden transport płynął na statku Saint Louis i gdzieś ich nie chcieli przyjąć w Stanach wrócił do Europy. I był problem kto ich przygarnie. Była propozycja ,ze do neutralnej Szwecji. W Szwecji przed wojną nie było diaspory żydowskiej. Szwecja ich ostatecznie nie przyjęła. I premier Szwecji fajnie ową odmowę skomentował. "W Szwecji nie mamy problemu antysemityzmu i nie chcemy tego zmieniać".
Urzekła mnie twoja historia a anegdota...normalnie mocne 10/10 - Tylko co to ma do tematu, to chyba nawet ty nie wiesz
Wymyśl coś jeszcze o Kolumbijczykach,Brazylijczykach,Niemcach,Francuzac h....kogo tam jeszcze mamy? Nigeria jeszcze była.
Tak więc uracz nas historiami o pozostałych 'Polakach'
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując