Hanys napisał(a):

Nie wiem po co się plujecie... Maor ma Polski paszport i to jego decyzja gdzie chce grać - ma do tego 100% prawo.
A Wisła zyska to ze będzie miała więcej polaków w składzie tak jak niektórzy chcieli.
|
Sorki, jako Hanys

możesz tego nie rozumieć, ale naturalizacja cudzych zawodników jest pretekstem dla pierdzących w stołki dziadów z pzpr-u, żeby nic w dalszym ciągu nie zmieniać np. w żaden sposób nie reformować szkolenia młodzieży, na które już od dawna położono "lagę".
Reprezentacja jest narodową drużyną, która ma pokazać co sobą dana nacja prezentuje w tym przypadku w kwestii piłki nożnej. Teraz to jest po prostu zakłamywanie rzeczywistości. Prawda wygląda tak, że jesteśmy poniżej kilku metrów mułu na dnie.
Melikson, Boenisch, Polanski, Obraniak itp. czy którykolwiek z nich kształtował się jako piłkarz w Polsce

Czy którykolwiek z nich potrafi się porozumiewać po polsku

Po jakiemu będą się porozumiewać w szatni czy na boisku

po hebrajsku, niemiecku czy językiem francuskim

Po ch.. kibicować takiej "reprezentacji", jak połowa składu nie wie co Kibice śpiewają
