Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14137
Stary 21.09.2011, 15:11
Nie rozumiem tylko dlaczego z Maora robi się największego winowajcę obecnej sytuacji ? Maor wg prawa może zmienić reprezentację dopóki nie zagra w oficjalnym meczu ( o punkty) . Ma matkę Polkę i nikt mu nie musi przyznawać obywatelstwa na specjalnych zasadach tak jak ,np. temu Francuzowi który normalnie nie mógłby liczyć na obywatelstwo ! I dlaczego obrażacie jego skoro Polański , Boenish i kilku innych też kiedyś wybrało inną reprezentację a po chwili zmienili zdanie z różnych powodów!Dlaczego tylko Jego wyzywacie od najgorszych skoro takich przypadków jest więcej? Zmierzam do tego że to nie Maor decyduje o powołaniach w reprezentacji Polski , to nie On sam siebie powoła do niej ! Maor ma możliwość gry w naszej reprezentacji ponieważ ktoś mu ją umożliwia i on po prostu z tego skorzysta bo ma do tego prawo! Przypomnijcie sobie jak po kilku meczach Meliksona w Wiśle Smuda ze swoimi ludźmi jeździł go oglądać ! Przypomnijcie jak Smuda spotkał się z piłkarzem żeby porozmawiać z nim o Jego grze w reprezentacji Polski ! Przypomnijcie sobie jak Smuda po meczach z Litexem powiedział o Maorze że chce go w reprezentacji a przecież wtedy właśnie Maor miał już powołanie do kadry Izraela ! Wg tego newsa na stronie pzpn-u wynika że również Lato się z Maorem spotkał we wiadomym celu ! Więc zejdźcie już z piłkarza ponieważ on nie jest winny w tej sytuacji . Przecież to jest taktyka naszego selekcjonera i pzpn-u której efektem jest nie tylko Melikson ale również kilku innych ! Skoro w naszej reprezentacji mogą grać Polański , Obraniak i kilku innych to dlaczego nie może Melikson ?!!! Nie róbcie z niego nie wiadomo jakiego sk....... ponieważ on jest skromnym ,cichym i uczciwym chłopakiem , gdyby mu chodziło tylko o Euro promocję i kasę od razu wybrałby reprezentację Polski jednak inne względy zaważyły na Jego ostatecznej decyzji i uszanujcie to !!! Z pewnością nie była to dla niego łatwa decyzja i ja osobiście popieram go w 100 % ! Nie mówię że podoba mi się obecna sytuacja w reprezentacji ale o to winię Smudę z Latą na czele a nie piłkarza ! Również Fifa powinna nakreślić bardziej rygorystyczne zasady przy wyborze reprezentacji narodowej bo niedługo Katar będzie Mistrzem świata!
Ostatnio edytowane przez fanfan : 21.09.2011 o godz. 15:23.
Odpowiedz cytując