Wyświetl pojedynczy post
Niemogesiezarejestrowac
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6988
Stary 21.09.2011, 15:06
Hanys napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem po co się plujecie... Maor ma Polski paszport i to jego decyzja gdzie chce grać - ma do tego 100% prawo.


A Wisła zyska to ze będzie miała więcej polaków w składzie tak jak niektórzy chcieli.
Ty tak dla jaj piszesz czy jesteś aż taki głupi? Ludzie trzymajcie mnie ... jakich POLAKÓW To że oficjalnie będzie polakiem to nie znaczy , że naprawdę nim jest ..
Odpowiedz cytując