Hanys napisał(a):

Nie wiem po co się plujecie... Maor ma Polski paszport i to jego decyzja gdzie chce grać - ma do tego 100% prawo.
A Wisła zyska to ze będzie miała więcej polaków w składzie tak jak niektórzy chcieli.
|
Ty tak dla jaj piszesz czy jesteś aż taki głupi? Ludzie trzymajcie mnie ... jakich POLAKÓW


To że oficjalnie będzie polakiem to nie znaczy , że naprawdę nim jest ..