Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6985
Stary 21.09.2011, 14:56
Nie wiem po co się plujecie... Maor ma Polski paszport i to jego decyzja gdzie chce grać - ma do tego 100% prawo.


A Wisła zyska to ze będzie miała więcej polaków w składzie tak jak niektórzy chcieli.
Odpowiedz cytując