Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
14129
21.09.2011, 14:26
1q2
napisał(a):
Z cwaniaczkiem Meliksonem to jest tak jak z jakimś przykładowym Polakiem co jedzie np do Niemiec i zamiast pracować to chleje i kradnie
Można powiedzieć że idealnie wpisał się w stereotyp Polaka.Dokładnie tak samo jest z Meliksonem = człowiek interesu, cwaniak bez deka jakiejkolwiek godności.
Najlepsze w tym wszystkim jest to że takiego numeru nie odjebał NIKT.
Żeby 'przed wczoraj' latać z flagą Izraela, 'wczoraj' strzelać dla niej gola a dziś błagać o transfer do rep Polski
Komedia i wstyd że taki koleś będzie u nas grał(u nas w klubie). Tym bardziej wstyd że został przyjęty jak swój mimo wiadomo jakich kontrowersji - niektórzy z antyżydowską fobią na prawdę musieli popracować nad sobą by go 'przełknąć'
- a teraz mogą powiedzieć - mieliśmy racje, to kawał gnidy bez honoru.
TOMEK 11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TOMEK 11
Znajdź inne posty napisane przez TOMEK 11