Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14129
Stary 21.09.2011, 14:26
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Z cwaniaczkiem Meliksonem to jest tak jak z jakimś przykładowym Polakiem co jedzie np do Niemiec i zamiast pracować to chleje i kradnie
Można powiedzieć że idealnie wpisał się w stereotyp Polaka.Dokładnie tak samo jest z Meliksonem = człowiek interesu, cwaniak bez deka jakiejkolwiek godności.

Najlepsze w tym wszystkim jest to że takiego numeru nie odjebał NIKT.
Żeby 'przed wczoraj' latać z flagą Izraela, 'wczoraj' strzelać dla niej gola a dziś błagać o transfer do rep Polski
Komedia i wstyd że taki koleś będzie u nas grał(u nas w klubie). Tym bardziej wstyd że został przyjęty jak swój mimo wiadomo jakich kontrowersji - niektórzy z antyżydowską fobią na prawdę musieli popracować nad sobą by go 'przełknąć' - a teraz mogą powiedzieć - mieliśmy racje, to kawał gnidy bez honoru.
Odpowiedz cytując