rafal777 napisał(a):

|
No dobrze ale w....ił bys sie na trenera ale nie na swój KRAJ! Trener sie kiedys zmieni, a kraj pochodzenia, miejsce urodzenia, dzieciństwo, koledzy, wychowanie, kultura NIGDY! Nigdy o tym nie zapomnisz i tego nie zmienisz. On czuł sie i dalej czuje Izraelitą, a teraz gdy czuje szansę na pieniądz po prostu sie sprzeda i w oczach wielu jego zachowanie to po prostu hańba. Nie byłoby tematu jakby nie grał nigdy w kadrze Izraela. Ale on tam grał i to miesiąc temu!!
|
Żeby nie było od samego początku byłem za tym aby Maor grał w Izarelu. Ale ja po prostu rozumiem jego decyzje, został zrobiony w ch** , chciał grać dla Izrela, pewni ludzie go tam nie chcą niekonieczne trener. Przypominam że Maor w młodości wypowiadał wiele kontrowersyjnych rzeczy na temat pewnych ludzi. Coś jak u nas Małecki.
Euro może nadać rozpędu jego karierze, chce zarobić. To jest jego praca. Powiedzmy sobie szczerze 99% ludzi zrobiłoby to samo chcąc dobrze dla swoich rodzin, przyszłości bo piłki kopał wiecznie nie będzie. Ma 27 lat nigdy nie wie co mu się stanie w przyszłości a Izarelu pewnie nie za wiele odłożył. Nikt z was nie znalazł się w takiej sytuacji i na swoim szczeblu zawodowym nie osiągnął tak wiele. Nie oszukujmy się Maor po zakończeniu karieriy nie zostanie trenerem, ani dzienniikarzem bo się do tego nie nadaję i to widać.
To że nasza reprezentacja daję mu taką możliwość to świadczy o ludziach którzy budują tą kadrę.