|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice
Offline
|
|
legol napisał(a): 
|
Niektórzy to powinni ochłonąć chyba trochę... Jeszcze będziesz odszczekiwał te słowa. Po co w ogóle się wypowiadacie jak nie ma oficjalnego stanowiska Maora na ten temat. Jak będzie wtedy będziesz mógł wylewać swój jad na niego.
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ze_meliksonie/
|
|