Wyświetl pojedynczy post
omen69
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14114
Stary 21.09.2011, 13:54
Ta kadra ma tyle wspólnego z kadrą narodową co Lech z Mistrzem Polski a tak na bardziej poważnie... to w ostatnim czasie działacze i piłkarze grający w kadrze (jeszcze ci w 100% z polskiej krwi i kości) przynieśli tyle wstydu, nie tylko w wymiarze sportowym, ale obyczajowo-społecznym, że tylko desperat, zakochany w Euro2012 będzie się tym przejmował kto zagra a kto nie.

Dajmy spokój Maorowi, niech robi co chce. "Nowocześni kibice" i tak nie znają połowy nazwisk grających w kadrze. Jak ktoś chce kibicować Polsce, niech przerzuci się na siatkę, albo ręczną a jak lubi piłkę, niech kibicuje Wiśle Tyle.

Edit: A flagę Izraela miał i mieć będzie bo czuje się Izraelczykiem. Nie wiem o co chodzi wam z tą flagą? Przecież nikt z piłkarzy z importu w kadrze nie wyrzekł się całkowicie swych korzeni. Każdy traktował do tej pory to jak biznes. Olisadebe i Guereiro tak szybko się pojawili w kadrze i tak samo szybko z Polski uciekli. Feta z flagą swojego kraju to normalna rzecz, nie musi świadczyć o chęci powołania do kadry. Zaraz się okaże że Branco też machał flagą bo liczył na powołanie do reprezentacji Kamerunu <rotfl>
Powód: edit - flaga
Ostatnio edytowane przez omen69 : 21.09.2011 o godz. 13:59.
Odpowiedz cytując