westersyl napisał(a):

|
Człowieku Maor jest doceniany dlatego że dobrze gra i wygląda świetnie na tle słabych piłkarzy. Opanuj się...W swoim klubie miał status Messiego i powstawały o nim przyśpiewki także tutaj chodzi że doceniany jest przez dziennikarzy trenerów itp bo Maor dostał powołanie dla Izraela tylko dzięki presji tamtejszego społeczeństwa.
|
Nie przeczę, że jest dobrym piłkarzem - chociaż jego rzekome kosmiczne umiejętności skutecznie weryfikują mecze w Europie...
Mnie chodzi o aspekt, którego Ty, najwyraźniej nie ogarniasz, mianowicie taki, że Wisła to Polski klub, I powinni w nim grać polscy piłkarze, przynajmniej w wiekszości. A jeśli robi się z drużyny zlepek obcokrajowców to konkretni ludzie powinni jakoś wyrazić swój sprzeciw, a nie przyklaskiwać temu cyrkowi.
Ale co tam, że niszczą tradycję naszego klubu - ważne, że Melikson dobry...
To co dzieje się w reprezentacji jest odzwierciedleniem polityki kadrowej polskich klubów - w tym i naszego. Wszyscy płaczą, że PZPN i Smuda zeszmacają reprezentację Polski, a dlaczego nikt nie reaguje na to, co robią z Wisłą od jakiegoś roku?