Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14100
Stary 21.09.2011, 13:25
Cytat:
To po co go powoływali ?
No właśnie po co go po powoływali skoro nie dali mu zagrać ? Odesłali kolesia z kontuzją wargi !!! A po przyjeździe do nas trenował na pełnych obrotach. Izarel grał mecz kadry dzień potem Gdzie tu logika ? Nie czułbyś się zrobiony w ch** ?
Lepiej było Meliksona odesłać do domu bo jeszcze jakby był na ławie to naród miał by pretensje że go nie wpuścili.
Zadajmy sobie pytanie Maor nie staje przed wyborem dla jakiej kadry grać bo w Izarelu go nie chcą.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 21.09.2011 o godz. 13:28.
Odpowiedz cytując