westersyl napisał(a):

Tylko kwestia jest tego że oni nie chcą Meliksona ?
|
To po co go powoływali ?
Generalnie napisanie tutaj 10000 postów i tak nic nie zmieni. Sk... bo inaczej ich nie można nazwać robią śmietnik z naszej kadry i za wszelką cenę chcą osiągnąć sukces po trupach. Ja osobiście mam nadzieję,że dostaniemy srogi wpierdziel na tych mistrzostwach i tego im serdecznie życzę pomimo tego, że 3 spotkanie oglądnę na żywo.
Proponuję jeszcze Bitona, Ben-Radhię, Deleu, Brumę, i paru innych.
My zamiast dbać o klepnięcie sobie zawodników pokroju tego młodego z ŁKS, który faktycznie urodził się w Polsce, to szukamy po całym świecie odpadów z innych krajów.