Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14097
Stary 21.09.2011, 13:19
westersyl napisał(a):Wyświetl post



Tylko kwestia jest tego że oni nie chcą Meliksona ?
To po co go powoływali ?

Generalnie napisanie tutaj 10000 postów i tak nic nie zmieni. Sk... bo inaczej ich nie można nazwać robią śmietnik z naszej kadry i za wszelką cenę chcą osiągnąć sukces po trupach. Ja osobiście mam nadzieję,że dostaniemy srogi wpierdziel na tych mistrzostwach i tego im serdecznie życzę pomimo tego, że 3 spotkanie oglądnę na żywo.

Proponuję jeszcze Bitona, Ben-Radhię, Deleu, Brumę, i paru innych.

My zamiast dbać o klepnięcie sobie zawodników pokroju tego młodego z ŁKS, który faktycznie urodził się w Polsce, to szukamy po całym świecie odpadów z innych krajów.
Odpowiedz cytując