Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14096
Stary 21.09.2011, 13:12
Blanca Estrella napisał(a):Wyświetl post
No i mamy skutki tego, że trybuny tolerują obecność zgrai obcokrajowców w Naszym Klubie... Mamy skutki skandowania "Maor Melikson"... Sam Dahan mówił w wywiadzie, że w Izraelu Melikson czuje sie niedoceniany, a w Polsce wręcz przeciwnie. To po części wina kibiców, którzy nie wahają się skandować jego nazwiska...

Byłam zszokowana kiedy podczas chyba meczu z Jagiellonią na wiosnę całe G huknęło: Maor Melikson - patrzę wokoł siebie - każdy skanduje... Co za czasy...

Kto ma grać w kadrze, skoro w drużynie Mistrza Polski gra w zasadzie 3 Polaków i nikomu to nie przeszkadza?

Ci, którzy jadą po Smudzie za jego politykę kadrową, a tolerują to co dzieje się w Wiśle od jakiegoś roku są tacy sami jak on... nie, sorry - są dodatkowo hipokrytami.
Człowieku Maor jest doceniany dlatego że dobrze gra i wygląda świetnie na tle słabych piłkarzy. Opanuj się...W swoim klubie miał status Messiego i powstawały o nim przyśpiewki także tutaj chodzi że doceniany jest przez dziennikarzy trenerów itp bo Maor dostał powołanie dla Izraela tylko dzięki presji tamtejszego społeczeństwa.


Cytat:
Przecież Melikson całkiem niedawno dokonał wyboru i przyjął powołanie do reprezentacji Izraela.
Tylko kwestia jest tego że oni nie chcą Meliksona ?
Odpowiedz cytując