milosz napisał(a):

" Rozumiem że to Twoja samokrytyka, okay masz do niej prawo
Jeśli prezydentem nie jest człowiek na którego głosowałem to nadal jest to mój prezydent, podobnie z reprezentacją Polski. Jestem Polakiem i kibicuje reprezenracji Polski.
Kolejny raz też powtórzę, bo widać niektórzy maja problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Otóż Ja nie popieram tej sytuacji i ...zacytuje samego siebie: ""Choć rzecz jasna Ja wolałbym aby Polskę reprezentowali tylko Ci co mocno utożsamiają się z naszą ojczyzną".
Powtórzę też Maor ma podwójne obywatelstwo i ma prawo wyboru i Ja choć nie podzielam jego decyzji (o graniu w polskiej repr.) to ją uszanuję.
Można mieć inne zdanie ale nie muszę wzorem niektórych wyzywać człowieka tylko dlatego że się z nim nie zgadzam.
|
Przecież Melikson całkiem niedawno dokonał wyboru i przyjął powołanie do reprezentacji Izraela.