Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14086
Stary 21.09.2011, 12:51
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Życie nie jest czarno-białe. Bez znajomości wszystkich okoliczności nie odważę się nikogo oceniać. Prawdę mówiąc imponuje mi to, że Maor nie wkroczył na najprostszą drogę od razu i starał się zrobić wszystko, żeby jednak zagrać w kadrze Izraela. Najprawdopodobniej również to nie Maor chodził za prezesem Lato, tylko było odwrotnie. Możemy przypuszczać więc, że próby "urabiania" trwają od dłuższego czasu, że robiono to za pośrednictwem Maaskanta i prezesa Basałaja (tak przynajmniej wynika z wcześniejszych wypowiedzi, tych panów). Podsumowując, w końcu Maor uległ, ale kto nie zrobiłby tego na jego miejscu, gdyby mógł spełnić swoje największe marzenie w życiu, przy okazji nikogo nie krzywdząc.
Tylko wytłumacz mi jedno. Ktoś dopiero co mówił, ze on nie czuje się polakiem i będzie grał dla swojej ojczyzny. Nagle zmienia zdanie, bo co ? Co się takiego wydarzyło?

Pachnie Kluzik-Rostkowską na dwadzieścia metrów

Podczas fety tez nie czuł się polakiem
Odpowiedz cytując