Antystenes napisał(a):

Pewnie w znacznym stopniu jest tak, że wielcy przeciwnicy gry Maora w polskiej reprezentacji, tzw. "pathioci", nie płacą abonamentu RTV, jeżdżą bez biletów, ściagają pirackie oprogramowania, kupują lewe fajki, alkohol, nie prowadzą recyklingu, nie uwzględniają wszystkich dochodów prowadząc firmę, itp.
W tej dziedzinie niech się przejawi wasz patriotyzm i obrona wartości narodowych.
Wielki problem. W państwie złodziei i oszustów, obcokrajowiec dostał pozycję na boisku kosztem nieroba burdelowicza.
|
Hahahaha, wczoraj był pewny tego że jest Izraelitą, dziś gdy czuje szansę na kasę jest Polakiem. Nie ma co, sprawa tego samego kalibru co recykling, gratuluję.