Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14085
Stary 21.09.2011, 12:45
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
Pewnie w znacznym stopniu jest tak, że wielcy przeciwnicy gry Maora w polskiej reprezentacji, tzw. "pathioci", nie płacą abonamentu RTV, jeżdżą bez biletów, ściagają pirackie oprogramowania, kupują lewe fajki, alkohol, nie prowadzą recyklingu, nie uwzględniają wszystkich dochodów prowadząc firmę, itp.
W tej dziedzinie niech się przejawi wasz patriotyzm i obrona wartości narodowych.
Wielki problem. W państwie złodziei i oszustów, obcokrajowiec dostał pozycję na boisku kosztem nieroba burdelowicza.

Hahahaha, wczoraj był pewny tego że jest Izraelitą, dziś gdy czuje szansę na kasę jest Polakiem. Nie ma co, sprawa tego samego kalibru co recykling, gratuluję.
Odpowiedz cytując