Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14084
Stary 21.09.2011, 12:42
2002–2003 Izrael U-19 8(1)
2003–2007 Izrael U-21 15 (2)
2010– Izrael 2 (2)

Po 9 latach biedak sobie przypomniał, że jest Polakiem. Dużo czasu potrzebował. Nie mieszajcie do tego ,że jest dobrym piłkarzem jak na naszą szarą ligę bo to nie ma nic wspólnego! To,że biegał z żydowską flagą po stadionie Wisły to już wkur..ło trochę osób, którzy nie patrzą tylko na wyniki
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 21.09.2011 o godz. 12:49.
Odpowiedz cytując