2002–2003
Izrael U-19 8(1)
2003–2007
Izrael U-21 15 (2)
2010–
Izrael 2 (2)
Po 9 latach biedak sobie przypomniał, że jest Polakiem. Dużo czasu potrzebował. Nie mieszajcie do tego ,że jest dobrym piłkarzem jak na naszą szarą ligę bo to nie ma nic wspólnego! To,że biegał z żydowską flagą po stadionie Wisły to już wkur..ło trochę osób, którzy nie patrzą tylko na wyniki