jaro1985r napisał(a):

|
A może zaczniemy inwestować w bazy treningowe dla młodych chłopaków i zaczniemy sobie szkolić młodzież sami a nie wyszukiwać niemców,francuzów lub izraelczyków? Już teraz trzymam kciuku za ostry wpie..ol na mistrzostwach i płacz tych ,którzy godzą się na grę Polańskich Boenischów,Obraniaków czy innych Perqisów. Wole przegrać grając Glikiem i Wilkiem niż tymi grojkami, którzy gdyby tylko mieli szanse grać w swoich krajach to nigdy u nas by nie kopnęli piłki, najlepszy przykład to Koscielny z Arsenalu, który się wahał ale gdy dostał propozycje gry dla Francji to nam podziękował. Ten świat się już do góry nogami przewraca, pedały chcą adoptować dzieci i mieć swoje trybuny na stadionach a kopacze wybierają sobie dla jakiego kraju chcą grać(oczywiście najważniejszy jest ich prywatny interes), PARANOJA ! Jeśli z Maorem to prawda to mam nadzieję ,że na meczu z Ruchem pojawi się stosowny transparent. Grze Olisadebe i Rogera też byłem przeciwny nawet jeśli byli w pewnym okresie najlepszymi zawodnikami kadry
|
w 100% sie zgadzam...
Antystenes bez kometarza....