Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14080
Stary 21.09.2011, 12:25
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
A może zaczniemy inwestować w bazy treningowe dla młodych chłopaków i zaczniemy sobie szkolić młodzież sami a nie wyszukiwać niemców,francuzów lub izraelczyków? Już teraz trzymam kciuku za ostry wpie..ol na mistrzostwach i płacz tych ,którzy godzą się na grę Polańskich Boenischów,Obraniaków czy innych Perqisów. Wole przegrać grając Glikiem i Wilkiem niż tymi grojkami, którzy gdyby tylko mieli szanse grać w swoich krajach to nigdy u nas by nie kopnęli piłki, najlepszy przykład to Koscielny z Arsenalu, który się wahał ale gdy dostał propozycje gry dla Francji to nam podziękował. Ten świat się już do góry nogami przewraca, pedały chcą adoptować dzieci i mieć swoje trybuny na stadionach a kopacze wybierają sobie dla jakiego kraju chcą grać(oczywiście najważniejszy jest ich prywatny interes), PARANOJA ! Jeśli z Maorem to prawda to mam nadzieję ,że na meczu z Ruchem pojawi się stosowny transparent. Grze Olisadebe i Rogera też byłem przeciwny nawet jeśli byli w pewnym okresie najlepszymi zawodnikami kadry

w 100% sie zgadzam...

Antystenes bez kometarza....
Ostatnio edytowane przez radek2323 : 21.09.2011 o godz. 12:27.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując