|
Melikson to już dla niektórych stał się takim bożkiem że nie można powiedzieć negatywnego słowa na temat pewnej postawy która jak ulał jest faktem.Izrael nie zagra na euro to będzie się chciał wypromować u nas, dobrze ktoś stwierdził że są tam także pozytywy bo Wisła będzie mogła na nim więcej zarobić, jednak ktoś w programie Caffe futbol dobrze sprostował że żaden obcokrajowiec w Wiśle nie odda temu klubowi serca, przyjechali się wypromować i wyjechać.Już wypowiedź Bitona po meczu z Bełchatowem że on chce strzelać bramki i to jest dla niego najważniejsze przyprawiło mnie o kur.wice
Czekać tylko jak jeden z drugim zaczną grymasić jak poczują szczyt formy to się niektórzy może obudzą.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 21.09.2011 o godz. 12:23.
|