CelticusABG napisał(a):

Nie chcecie Maora w kadrze? Nie chcecie innych "importowanych" zawodników? Dobrze. Tylko, że jak potem dostaniemy od jakiejś Hiszpanii czy tam Holandii 5 albo 6 do zera, grając wyłącznie Polakami, to się znów zacznie narzekanie i przeklinanie na tę kadrę. Jeśli chcemy grać Polakami to może wypadałoby ich najpierw wyszkolić i nauczyć od podstaw jak się w piłkę gra...
Będzie system szkolenia, będą bazy treningowe i akademie piłkarskie - będzie POLSKA reprezentacja. A na razie musimy wykorzystywać ten potencjał, który jest dostępny.
|
Uwierz mi że jest rzesza kibiców dla których reprezentacja to cos więcej niż pilkarze i wyniki. z kim mamy sie teraz utożsamiac w reprezentacji? Jak dla mnie to możemy dostawać od Holandii czy Hiszpanii i nie oczekiwałbym bóg wie jakich wyników jakby grali sami Polacy a każdy wyniki pozytywany na euro czyt. remis, czy wygrana cieszyłby podwójnie