Cytat:
|
Racja, dlatego napisałem że to prywatna decyzja danego piłkarza. Mnie tam nic do tego. Tak samo sobie nie wyobrażam żeby ktoś mi się dopier.... do tego w jaki sposób prowadzę firmę. Albo jakie wybory podejmuję w życiu.
|
Tylko że reprezentacja , to nie jest prywatny folwark Lato , Kręciny , Smudy , czy piłkarzy do niej powołanych.
,,Trochę'' inne zasady dotyczą prywatnej firmy/wyborów w życiu podejmowanych przez prywatne osoby , a inne reprezentacji/reprezentantów , bo tutaj mamy do czynienia ze sferą publiczną.
Był zdaje się tutaj poruszany kiedyś temat , czy reprezentantów zabawiających się z .....ami na zgrupowaniu należy oceniać jak osoby prywatne , czy publiczne.
Tutaj sprawa jest podobna.
To czy Maor przyjmie powołanie powinno podlegać komentarzom i ocenie publicznej.