|
Niektorzy tutaj pokazuja kim sa i ze dla wyniku zrobiliby wszystko...zenujace. A sam pilkarz nie ma honoru, bo jesli Smuda pluje mu w twarz(swego czasu), a ten udaje ze pada deszcz i przyjmuje powolanie... Nie wspominam juz o tym, ze jeszcze tydzien temu kochal swoj kraj - Izrael i reprezentowal jego barwy na arenie miedzynarodowej.Albo ma sie jakies zasady, albo sie ich nie ma... Napewno trudno oceniac teraz naszego pilkarza jako swietnego czlowieka, skoro dla promocji odwraca sie od kraju, w ktorym sie urodzil, ktorego barwy reprezentowal i ktory podobno kocha.
|