CelticusABG napisał(a):

Nie chcecie Maora w kadrze? Nie chcecie innych "importowanych" zawodników? Dobrze. Tylko, że jak potem dostaniemy od jakiejś Hiszpanii czy tam Holandii 5 albo 6 do zera, grając wyłącznie Polakami, to się znów zacznie narzekanie i przeklinanie na tę kadrę. Jeśli chcemy grać Polakami to może wypadałoby ich najpierw wyszkolić i nauczyć od podstaw jak się w piłkę gra...
Będzie system szkolenia, będą bazy treningowe i akademie piłkarskie - będzie POLSKA reprezentacja. A na razie musimy wykorzystywać ten potencjał, który jest dostępny.
|
I uwierz, że wolę ponarzekać przez miesiąc, pow....iać się, niż potem mieć świadomość, że na najważniejszej piłkarskiej imprezie w POLSCE, dobry wynik POLSKIEJ REPREZENTACJI zagwarantowali NIE-POLACY.