Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14065
Stary 21.09.2011, 11:43
CelticusABG napisał(a):Wyświetl post
Nie chcecie Maora w kadrze? Nie chcecie innych "importowanych" zawodników? Dobrze. Tylko, że jak potem dostaniemy od jakiejś Hiszpanii czy tam Holandii 5 albo 6 do zera, grając wyłącznie Polakami, to się znów zacznie narzekanie i przeklinanie na tę kadrę. Jeśli chcemy grać Polakami to może wypadałoby ich najpierw wyszkolić i nauczyć od podstaw jak się w piłkę gra...

Będzie system szkolenia, będą bazy treningowe i akademie piłkarskie - będzie POLSKA reprezentacja. A na razie musimy wykorzystywać ten potencjał, który jest dostępny.
Co ma k*rwa jedno do drugiego Co to w ogóle za twor myslowy bo go nie ogarniam? Wygramy samymi polakami z Portugalia to jest zajebiscie a potem przegramy tez polakami z Hiszpania i już trzeba obcokrajowców? O czy Ty człowieku piszesz? To jest pilka, piłkarze grają i reprezentuja poziom danego kraju. Co z tego, że jesteśmy słabi? Trzeba kupowac piłkarzy? Może kupmy sobie mecze od razu. Nawet nie potrafie odpowiednio dobitnie odnieść się do tego argumentu bo jest to najgłupsze zdanie jakie w życiu czytałem...
Odpowiedz cytując