rafal777 napisał(a):

|
Sorry ale Smuda to jeden problem, ale w moim odczuciu nie główny. Gdybysmy nie mieli Euro Maor nigdy by nie wpadł na to żeby grac dla Polski.
|
Gdyby nie euro to nie było by nawet połowy obecnej kadry "reprezentacyjnej", od tego trzeba zacząć.