Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14064
Stary 21.09.2011, 11:39
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Sorry ale Smuda to jeden problem, ale w moim odczuciu nie główny. Gdybysmy nie mieli Euro Maor nigdy by nie wpadł na to żeby grac dla Polski.
Gdyby nie euro to nie było by nawet połowy obecnej kadry "reprezentacyjnej", od tego trzeba zacząć.
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 21.09.2011 o godz. 11:43.
Odpowiedz cytując