Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14063
Stary 21.09.2011, 11:39
Cytat:
Nie rozumiem skąd te pretensje do Maora.
Przecież to Smuda wysyła powołania.
Ale powołania to nie są wyroki sadu , które egzekwuje się pod przymusem...
Ja osobiście miałbym(gdyby powołanie stało się faktem) zdecydowanie mniejsze pretensje do Maora niż do sterników ,,reprezentacji'' , ale jakąś część odpowiedzialności by ponosił , bo wolną wolę posiada.

Cytat:
Tylko, że jak potem dostaniemy od jakiejś Hiszpanii czy tam Holandii 5 albo 6 do zera, grając wyłącznie Polakami,
Lepiej przegrać szanując zasady.
Nie mam piłkarzy , to się trzeba wziąć za reformę ich ,,produkcji'' a nie importować ,,wyprodukowanych'' gdzie indziej.
Ja bym nie miał szacunku dla zwycięzcy/medalisty jakiejś imprezy gdyby jego skład mijał się z pojęciem kadra ,,narodowa''.
Związki niektórych naszych ,,reprezentantów'' z Polską są czysto formalne.

Cytat:
Jeśli chcemy grać Polakami to może wypadałoby ich najpierw wyszkolić i nauczyć od podstaw jak się w piłkę gra...
To zróbmy to i czekajmy na zasłużone sukcesy.
Wynikające z tego , że kraj który jest reprezentowany przez drużynę narodową jest w stanie zapewnić odpowiedni nabór do tejże drużyny i dzięki temu odnosi ona sukcesy , które są identyfikowane z sukcesami kraju.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 21.09.2011 o godz. 11:45.
Odpowiedz cytując