Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14060
Stary 21.09.2011, 11:36
lazy napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem skąd te pretensje do Maora.
Przecież to Smuda wysyła powołania.

To samo dotyczy importowania innych piłkarzy. Przecież to Smuda i PZPN ich ściąga.

Jeśli chodzi o piłkarzy to ich prywatna decyzja co chcą robić w życiu. Mnie cieszy to że Maor chce i gra w Wiśle.

Może skierujcie swoje żale do szanownego "selekcjonera" któremu się nogi ze strachu trzęsą bo wie że samymi rodzonymi Polakami to może pograć z Tajlandią, Wietnamem i Koreą Płn. a nie w EURO 2012.

Może też wypadałoby zwrócić uwagę na PZPN i cudowny "system" szkolenia młodzieży w ramach polskiej myśli szkoleniowej. Skoro Lato tak radośnie przyklaskuje na ściąganie graczy do kadry zza granicy, a potem wraz z innymi leśnymi ludkami spuszcza się nad polską myślą szkoleniową to chyba jest tu coś nie tak?
Sorry ale Smuda to jeden problem, ale w moim odczuciu nie główny. Gdybysmy nie mieli Euro Maor nigdy by nie wpadł na to żeby grac dla Polski. Smuda powołuje, ale to czy przyjmiesz powołanie zalezy od piłkarza. Człowieku on miesiąc temu grał dla Izraela! W oficjalnym terminie UEFA! My aż do Euro gramy tylko mecze towarzyskie. Czyli Maor sobie u nas pokopie i jak sie okaze, że w jego miejsce gra ktoś inny albo go zwyzywaja kibice na meczu to wróci do Izraela? Co to ....a jest bazar? Handel towarem?
W głowie się nie mieści jak mozna być tak cynicznym.
Odpowiedz cytując