Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13882
Stary 21.09.2011, 11:22
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Ciąg wydarzeń jest dokładnie taki jak przedstawiłeś.
Komuś wyraźnie zależy, aby jedyna partia prawicowa mająca szansę wejść do sejmu, w wyborach nie wystartowała.
Tusk Donald, Pawlak Waldemar i towarzysze z SLD mają w pamięci "nocną zmianę" i próbę oczyszczenia polskiej sceny politycznej, m.in przez Korwina.
Jedyna prawicowa? No cóż wszystkie prawicowe mówią że są jedyne.
Skandal jest jednak ewidentny. Co by to było jakby tak PO nie zarejestrowali..... o ile zwątpiłem w Korwina po ogladnieciu jego debat (każdy Polak powinien umieć zabijać, jak będzie opozycja zbyt podskakiwać to do obozu karnego- i takie tam) to PKW zrobiło niebezpieczny precedens i wprost oszukało JKM i jego wyborców
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej