Worcester napisał(a):

Ciąg wydarzeń jest dokładnie taki jak przedstawiłeś.
Komuś wyraźnie zależy, aby jedyna partia prawicowa mająca szansę wejść do sejmu, w wyborach nie wystartowała.
Tusk Donald, Pawlak Waldemar i towarzysze z SLD mają w pamięci "nocną zmianę" i próbę oczyszczenia polskiej sceny politycznej, m.in przez Korwina.
|
Jedyna prawicowa? No cóż wszystkie prawicowe mówią że są jedyne.
Skandal jest jednak ewidentny. Co by to było jakby tak PO nie zarejestrowali..... o ile zwątpiłem w Korwina po ogladnieciu jego debat (każdy Polak powinien umieć zabijać, jak będzie opozycja zbyt podskakiwać to do obozu karnego- i takie tam) to PKW zrobiło niebezpieczny precedens i wprost oszukało JKM i jego wyborców