|
Kadrę trzeba olać i tyle. Alkoholik bez matury niech sobie powołuje kogo chce. Jeśli ma zamiar powołać Meliksona, Dudu z Widzewa, Cionka z Jagiellonii, czy kogoś tam jeszcze, proszę bardzo. Nikt normalny tej kadrze nie kibicuje. Potem degenerat będzie mówił, że Niemcy są farbowanymi lisami. Tyle, że u nich tylko Cacau jest takim przypadkiem, a u nas: Obraniak, Boenisch, Polanski, Roger, Perquis + jeszcze kilku, których ma dostać obywatelstwo. Skład na EURO: Szczęsny - Cionek, Perquis, Arboleda, Boenisch - Melikson, Polanski, Pekalski, Matuschyk, Roger - Obraniak, czyli jeden Polak i dziesięciu najemników.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 21.09.2011 o godz. 10:47.
|