|
Nie chcę Maora w reprezentacji i mam nadzieję, że jak to ktoś już pisał wcześniej "Smuda najebał się z Kręciną i pomylił Meliksona z Rasiakiem". Nie chcę też żadnych Ojgenów, Perquisów czy Obraniaków. Ludzie, którzy NIGDY nie mieli nic wspólnego z naszym krajem, nie umieją SŁOWA po Polsku nie powinni grać w reprezentacji narodowej. Tyle.
|