Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6967
Stary 21.09.2011, 10:22
Co najważniejsze wyraźnie powiedział, że czuje się Izraelczykiem (i przecież trudno mu się dziwic) i to właśnie dla reprezentacji tego kraju chciałby grac.
Przykro mi to powiedziec, ale gdyby Smuda go powołał to byłaby to piłkarska prostytucja porównywalna ze sprawą Ojgena...
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując