Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16674
Stary 21.09.2011, 10:20
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Wg finansowego raportu Ernst& Young jeden punkt zdobyty w lidze kosztuje Legię 1.2 mln ! Gdy w tym samym czasie Lecha i Wisłę o 30% mniej. Po prostu Legia to banda przepłaconych kopaczy. Nie wiem co z Ljuboją i resztą i czy w ogóle to prawda z tym"konfliktem", ale akurat to facet który tam biega za innych.
Nie wiem jak było to przeliczane, ale zakładam, że budżet/liczba punktów. W Legii problemem nie są przepłacani piłkarze(bo jednak jest wielu młodych którzy za dużo nie dostają) tylko przepłacanie cała śmieszna administracja klubu. W normalnie zarządzanym klubie ktoś dawno by poleciał w piz... bo biorąc pod uwagę nakład finansowy wyniki są żenujące. Ale tutaj zatrudnienia nie znajdzie nikt spoza rodziny ITI i w tym jest cały problem.
Odpowiedz cytując