willow napisał(a):

6. Znowu dziwne roszady Maaskanta. Grał Kirm, ławę grzał Iliev.
reasumując: gdyby to był jakiś mocniejszy przeciwnik, można by było próbować wyciągać jakieś wnioski, ale tak?
|
Maaskant wyraźnie powiedział że paru piłkarzom chce dac odpocząć , tym razem padło na podstawowych Paljica , Ilieva i Nuneza , to normalne i nie wiem skąd aż takie zdziwienie .
Jovanovic juz z Odense pewnie by zagrał , gdyby nie to cholerne zapalenie .