Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16673
Stary 21.09.2011, 09:42
Wg finansowego raportu Ernst& Young jeden punkt zdobyty w lidze kosztuje Legię 1.2 mln ! Gdy w tym samym czasie Lecha i Wisłę o 30% mniej. Po prostu Legia to banda przepłaconych kopaczy. Nie wiem co z Ljuboją i resztą i czy w ogóle to prawda z tym"konfliktem", ale akurat to facet który tam biega za innych.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 21.09.2011 o godz. 09:44.
Odpowiedz cytując